AFA SOM TOTS! IMPLICA’T

Ara que comença l’any 2020 un excel·lent objectiu pot ser implicar-se amb l’AFA!!!

Escriu un e-mail a aquella comissió amb la que sentis més afinitat, segur que pots trobar algun moment per contribuir a millorar alguna cosa de l’entorn escolar dels teus fills.

 

Aprenem Junts:        xerrades@afalarenaldellevant.cat

Belluga’t:                  bellugat@afalarenaldellevant.cat

Biblioteca:                biblioteca@afalarenaldellevant.cat

Coeducació i Feminismes:   feminismes@afalarenaldellevant.cat

Comunicació:           comunicacio@afalarenaldellevant.cat

Escola en Lluita:       escolaenlluita@afalarenaldellevant.cat

Escola inclusiva:       inclusiva@afalarenaldellevant.cat

Espai migdia:           menjador@afalarenaldellevant.cat

Extraescolars i casals:  extraescolars@afalarenaldellevant.cat

Fem barri:                fembarri@afalarenaldellevant.cat

Infraestructures       infraestructures@afalarenaldellevant.cat

Solidaritat                solidaritat@afalarenaldellevant.cat

 

L’AFA és necessària per tots els serveis que dóna, no en siguis només usuari.

 

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada